” H A K K I N D A “

Karameli Cafe’deki lezzet yolculuğumuza 2016 yılının Nisan ayında başladık. Mutluluk veren lezzetlerimize sağlık ve sevgi katarak hazırladığımız menümüze, dünyanın her yerinden bir parça lezzet kattık.

“Mutluluk burada el yapımı” sloganıyla başladığımız hikayemizde; sizleri, şehrin ve işin karmaşasından uzaklaşarak rahat bir nefes alabileceğiniz, ev sıcaklığını aratmayacak konseptimizde ağırlıyoruz. Ev de ki kahve keyfinizden, yediğiniz yemeğe, günün en sevilen öğünü kahvaltıdan, çayın yanında ki tatlılara kadar sizin için tasarladı tüm lezzetlerimiz.

“Kahvenin saati olmaz!” ilkesini savunarak, şehrin yoğun temposundan ve stresinden uzaklaşmak isteyenlere günün her saatinde lezzet dolu bir kapı aralıyoruz… Kahve çekirdeklerinin sakinleştiren eşsiz taze kokusu ile Karameli Cafe’nin zengin kahve menüsünü tatmaya hazır mısınız? Dilerseniz 40 yıl hatırlar için, dilerseniz okul sonrası keyifli sohbetleriniz de, dilerseniz uzun bir iş gününün ardından, günün her anında sizin için özel olarak kavrulup harmanlanan kahvelerimiz ile anınıza keyif katın.

karameli-sag

Menümüze dünyanın her yerinden kattığımız lezzetlere besin değeri yüksek ekşi mayalı ekmek çeşitlerimiz eşlik ediyor.Günün her saatinde özgün ve daima taze lezzetlerimizi sizin için yüksek dozda mutlulukla harmanlayıp sunuyoruz.Paylaştıkça lezzeti artan aperatiflerden, et ve tavuk yemeklerine, mevsime özel sağlıklı taze salata çeşitlerine ve birbirinden farklı tatlı alternatiflerine kadar pek çok lezzeti bulabilirsiniz.

Karameli Cafe’ye girer girmez sizi saran nefis kokunun kaynağı, Karameli Bakery!Bir fırın düşünün her gün 07:00 – 22:00 arasında size en sevdiğiniz tatları, en sağlıklı ve en taze halleriyle sunmak için çalışıyor. Kruvasanlarımız, unsuz kurabiyelerimiz, hiçbir katkı maddesi bulunmayan cipslerimiz, özel günlerinize tat katan naked cake çeşitlerimiz ve ekşi mayalı ekmeklerimize ilk önce bolca sevgi katıp sizlere sunuyoruz.